Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nabuś
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AriesGirl



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 60

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 7:04 pm    Temat postu: Nabuś Odpowiedz z cytatem

Witamy. Smile

16.10.2011r. czyli dzisiaj przywieźliśmy do domu Nabusia z hodowli Tayekuna. Jego pełne imię to Nabuchodonozor Tayekuna (moglismy wybrać imię na N Smile ) Jest bardzo kontaktowy, szybko zaczął się bawić i nawet ugryzł mojego Arka w usta. Smile Teraz śpi, a my nie możemy się na niego napatrzeć. ;*



moi chłopcy:


a tu jeszcze w hodowli:



Dla pani Małgosi i pani Doroty należą się wielkie podziękowania, bo Nabuś jest cudowny. :bukiet : :bukiet : :bukiet : :bukiet : :bukiet :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p&d



Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 123

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiamy Nabusia Smile Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liga321



Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 168

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Nabusiu:)Ładniutki mopsik z Ciebie:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AriesGirl



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 60

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękujemy. :bukiet :
Mamy nadzieję, że Nabuś w przyszlości będzie podobny do swojego taty Naresa. Smile

Nasz rozrabiaka:


Ciekawe jest, że Nabuś nie zejdzie z legowiska, jesli na podłodze nie leży ten niebieski kocyk, taki sam jak ten w legowisku. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum Nabuchodonozora :thumright:
Super chłopczyk - ja juz wiedzialam o Waszej pierwszej wizycie i tym imieniu sporo wcześniej i przyznam sie , że smeiszne imię dla mopsika wybraliście :rotfl: Mopsi chlopiec na 102 :thumleft:

_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
liga321



Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 168

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nares jest też tatą naszego Boczusia:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2131

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy Was, oraz Waszego synka Nabusia teraz oficjalnie na naszym forum , czas oczekiwania był dla Was najtrudniejszy ale wytrwałość została nagrodzona.
Nabuś jak sama Aniu piszesz to mopsik o fantastycznym kontaktowym charakterze.
Chłopcy wczoraz po rozstaniu troszke tęsknili, nawet obrazili sie na jedzenie. Jestem ciekawa jak Nabuś z apetytem?
Bardzo miło było poznać Was oboje z Arkiem. Jestescie fantastyczni i takimi "rodzicami" bedzienie napewno dla Nabusia.
Prosimy wycałowac chlopaczka od obu babć

_________________
www.tayekuna-mopsy.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AriesGirl



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 60

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mizianki dla Boczusia, starszego braciszka naszego maluszka. :przytul: Synkowie Naresa to fajne chlopaki. Smile Przyznam się, że czytałam wątek Boczusia i mialam nadzieję, że Nabuś też będzie mial takie "brwi", bo mi się bardzo podobaly. Smile No i udało się. :thumright:

Imię faktycznie jest nieco oryginalne, ale tak dlugo na niego czekaliśmy, że mieliśmy sporo czasu, żeby je wybrać. A teraz nikt nam nie wierzy, że ta kuleczka to Nabuchodonozor. Smile

Nabuś po dotarciu do domu chwilkę pospał, a później zaczął się bawić. Z jedzeniem nie miał żadnych problemów, zjadl wszystko, za godzinkę znów obwąchiwał z nadzieją talerzyk. Na razie karmimy go wlasnie na talerzyku, tak jak jadł z braćmi, powolutku będziemy go przyzwyczajać do miseczki.
Pochwalę się, bo jesteśmy z niego baaardzo dumni. Smile Nabuś już od wczoraj załatwia się na podkłady. :jupi: Wystarczyło go na niego przenieść 3 razy, a teraz nawet w nocy wstaje i idzie na podkład. W nocy oczywiście jest w kojcu, więc daleko nie ma, ale liczy się to, jak szybko i w jak stresującym dniu się tego nauczył. Smile
Co ciekawe, Nabusiowi w spaniu nie przeszkadzają rozmowy, grający telewizor czy kościelne dzwony, jedynym dźwiękiem, który go zawsze obudzi jest kaszel. Kompletnie nie wiemy dlaczego. :ops:
Zakochaliśmy się na zabój, Nabuś jest cudowny. Smile
Wczoraj wracając z Rębiszy oboje się zgodziliśmy, że wybralibyśmy hodowlę Tayekuna nawet gdybyśmy mieli tam jechać 500 km albo i dalej. :bukiet : Obie panie są tak świetne, że aż ciężko nam się było zebrać do domu. Smile Bardzo dziękujemy. :flower:
Nabusia oczywiście wycałowałam, a my pozdrawiamy serdecznie. Smile

Później wkleję jakieś zdjęcia. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumba



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 651

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy razem z Pumbą Nabusia na forum! Oj to był długo wyczekiwany mops coś mi się zdaje. Widać, że przygotowaliście się na jego przyjęcie należycie! I cieszę się niezmiernie, bo zapowiada się wiele ciekawych zdjęć. Z załatwianiem się na podkłady już pierwszego dnia to wielki sukces. Na kocyku pewnie czuje się bezpiecznie, dlatego na niego chce schodzić z legowiska. A z kaszlem czy kichaniem to Pumba ma podobnie.
Pozdrawiamy
Ania&Jacek

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AriesGirl



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 60

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, długo na niego czekaliśmy. Najpierw wybraliśmy rasę, przez rok chyba o niej czytaliśmy i wybieralismy hodowlę. Później różne sytuacje spowodowały, że wszystko przesunęło się o rok. Ale w końcu jest, nasz śliczny i kochany Nabuś. :jupi:
Nie wiem jak ja wrócę do pracy do urlopie (taki mały "macierzyński", żeby go do wszystkiego przyzwyczaić). Smile
Podoba mi się blog Pumby, bardzo dobrze się go czyta, są ładne zdjęcia. Smile Tylko ostatnio nie ma nowych wpisów. Czyżby Pumba straciła wenę? Wink
Pozdrawiamy
Ania i Arek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumba



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 651

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AriesGirl napisał:

Nie wiem jak ja wrócę do pracy do urlopie (taki mały "macierzyński", żeby go do wszystkiego przyzwyczaić). Smile
Podoba mi się blog Pumby, bardzo dobrze się go czyta, są ładne zdjęcia. Smile Tylko ostatnio nie ma nowych wpisów. Czyżby Pumba straciła wenę? Wink
Pozdrawiamy
Ania i Arek

Oj tak takie małe maleństwa potrafią zawładnąć nami totalnie.
Pańcia Pumby ma mało okazji do robienia zdjęć teraz (nie ma obstawy - a aparat cenny). Ale mam dobre wieści - dziś będzie kolejny wpis Smile Relacja ze spacerku po parku w dniu wczorajszym Smile
Pozdrawiam

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AriesGirl



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 60

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relacja ze spaceru - super. Smile :thumright: Chcialabym umieć robić takie ładne zdjęcia. Smile

A tutaj drzemka Nabusia:

Przesunął sobie kocyk i wciągnął zabawki, widocznie miały spać z nim. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing ale fajna poza do spania. Pamietam taka fajna pozę Pumby jak usnęła na kancie-rancie łózka :rotfl:
_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sawana



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 382

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny , mały Nabuś - drapanko dla malca :thumright:
_________________

Uwaga: u?ytkownik ma 1pochwa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nureczka



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 353

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mizianko dla Nabusia.
I pozdrowienia od Pana Spocka i Reseta!

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum