Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkania w Tayekunie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 8:05 pm    Temat postu: Spotkania w Tayekunie Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie w tym temacie, choć mamy teraz miesiac maj to zdjecia będa z 30 grudnia 2008r. Stała sie rzecz dziwna bo zniknęła pierwsza strona tego watku, otwieram go ponownie.

Tak wygladało powitanie u nas Zbyszka i Beatki z naszymi psami:




Zbyszek osaczony




Wreszcie zapanował spokój


aaaa kto zdobył serce Zbyszka babunia JAGUNIA
Powrót do góry
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowna ta dojrzała Jagunia /mama naszego forumowego Pierriocika/.....wcale sie nie dziwię,że podbija wszystkich serca :sunny:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmonika733



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 2337

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyyyyyyyyyyyyyle mopsich paszczek , ale Zbyń i Beacia mieli świetnie ---takie cudowne spotkanko , ja też tak chce !!!! :haha: :haha: :haha: :haha:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaaaa teeeeeeeeeeeeeeeż taaaaaaak chccccccccccce!

Chce ponosić, wydrapać i wycałować wszystkie mopsy TAYEKUNA!!
Ale Jagunia fajna jest no i dobrze się trzyma - Stara Pudernica, tak??? Razz ;d

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spajk napisał:

Chce ponosić, wydrapać i wycałować wszystkie mopsy TAYEKUNA!!
Ale Jagunia fajna jest no i dobrze się trzyma - Stara Pudernica, tak??? Razz ;d


No pewnie, że stara pudernica ;d . A jaka zołza cwana jest Laughing . W kuchni stoi takie specjalne krzesło wypoczynkowe dla mopsów, na którym mieszczą się chyba ze cztery sztuki, a jak się dobrze ułożą, to chyba nawet z pięć (jedna pupa na głowie drugiego, druga głowa między nogami trzeciego...) i Jaga wyleguje się na tym krześle zazwyczaj niczym kot Bonifacy. No ale często jest tak, że zerwą sie wszystkie z łomotem z tego krzesła i babka leci na oślep z nimi... A jak następuje cisza i spokój, to wraca i staje przy krześle, wskakuje przednimi łapami i zerka na każdego, kto w pobliżu, szukając, kto się zlituje i pupę podniesie Razz

Może ja stworzę wątek "Cała prawda o Tayekunie" i opiszę każdego z osobna, kto niegrzeczny, kto kup świeżych szuka, kto szczeka ciągle, kto zaczepki szuka, kto po stole łazi? Razz

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłyby niezwykle ciekawe opowieści i na pewno chętnie czytane,bo na forum bardzo mało jest informacji bieżących /codziennych/ z życia mopsów.
Masz lekkie pióro,więc proszę pisz dużo!!!! :bukiet :

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zzlotko35



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 1609

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karzełek napisał:
Spajk napisał:

Chce ponosić, wydrapać i wycałować wszystkie mopsy TAYEKUNA!!
Ale Jagunia fajna jest no i dobrze się trzyma - Stara Pudernica, tak??? Razz ;d


No pewnie, że stara pudernica ;d . A jaka zołza cwana jest Laughing . W kuchni stoi takie specjalne krzesło wypoczynkowe dla mopsów, na którym mieszczą się chyba ze cztery sztuki, a jak się dobrze ułożą, to chyba nawet z pięć (jedna pupa na głowie drugiego, druga głowa między nogami trzeciego...) i Jaga wyleguje się na tym krześle zazwyczaj niczym kot Bonifacy. No ale często jest tak, że zerwą sie wszystkie z łomotem z tego krzesła i babka leci na oślep z nimi... A jak następuje cisza i spokój, to wraca i staje przy krześle, wskakuje przednimi łapami i zerka na każdego, kto w pobliżu, szukając, kto się zlituje i pupę podniesie Razz

Może ja stworzę wątek "Cała prawda o Tayekunie" i opiszę każdego z osobna, kto niegrzeczny, kto kup świeżych szuka, kto szczeka ciągle, kto zaczepki szuka, kto po stole łazi? Razz


KARZEŁKU bardzo fajnie piszesz jak to Amelia ujęła " lekkie pióro " więc i ja się przyłączam do oczekiwań na Twoje posty a pomysł o utworzeniu nowego tematu pod tytułem " CAŁA PRAWDA O TAYEKUNIE " jest SUPER !!!!!!!!!!!!! tylko ciekawe co Małgosia na to powie .....że zdradzone będą jej małe sekreciki , ale pisz Karzełku pisz będzie to na pewno najbardziej oblegany temacik . CZEKAMY :thumright:













A co do naszego spotkanka w TAYEKUNIE było bardzo miło i tylko szkoda że czas tak szybko nam zleciał na miłej rozmowie , bardzo tęsknię za Małgosią i Dorotką i całą ich mopsio -cavisiową gromadką i juz nie raz miałam ochotę poejchać do nich ponownie ale na razie ze względu na maluszki nie mam jak ale już nie długo .............SOBIE TO ODBIJE I ODWIEDZIMY TAYEKUNE!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
www.virgoalmondegafci.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karzełku - do roboty!!
Koniecznie stwórz wątek z mrocznymi sekretami Very Happy

Faktycznie z Jaguni jest niezła kombinatorka... :thumleft:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zzlotko35



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 1609

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Zbynio się dostosował do nastroju Jagi i też minkę strzelił , zresztą on idealny jest w robieniu minek Laughing
_________________
www.virgoalmondegafci.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałam zapowiedzieć, że Tayekuna ma w sobotę odwiedziny. Przyjeżdża syn Jagi z wizytą i na wyżerkę Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babcia na pewno będzie szczęśliwa i przygotuje mnóstwo pyszności zarówno dla dzieci i wnuczek,jak i mopsikowego wnuka :thumleft:
To będzie święto w Tayekunie,a jak przyjmowany jest Pierrocik przez resztę mopsiego towarzystwa? :shy:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amelia22 napisał:
[..],a jak przyjmowany jest Pierrocik przez resztę mopsiego towarzystwa? :shy:


Ziorak, jako męski przywódca stada, to go olewa raczej, bo mój Pierrot jest z natury ospały i sprawia wrażenia naćpanego ;d ... Tak więc zagrożenia nie stanowi.

Dziewczyny go przyjmują jak swojego, a te młodsze zaczepiają do zabawy, ale bezskutecznie, bo mój Pierrot ma tylko jeden cel w życiu: PAŃCIA :bukiet : i jak znikam z horyzontu, to wydziela się w nim chyba adrenalina i z obłędnym wzrokiem zaczyna latać i mnie szukać, potykając się oczywiście przez te swoje biedne łapiny...

Ale jest taka dziewczyna, którą mój syn kocha i której nie odstępuje. To Baby, jedna z bardziej pierdołowatych ;d i chyba przez to podobieństwo do siebie tak mu się podoba :rotfl: Odzwywa się w nim wtedy chuć i gdyby nie te nogi to pewnie doczekałabym się "wnucząt" Razz

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec Pierrot jest zakochany..znalazł swoją bratnią duszę,która odpowiada mu mentalnie i lubi z nią przebywać.
Wielka szkoda że nie doczekałaś się mopsiego potomstwa...może by wówczas powstała: mopsia pierdołowata odmiana. :haha:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem jaka by ta odmiana byla "w uzyciu" - hihihi
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spajk napisał:
Ciekawa jestem jaka by ta odmiana byla "w uzyciu" - hihihi


Pewnie słodka, jak każdy mops, ale Pierre na pewno przekazałby dzieciom większość swoich wad: padaczkę, wadę kręgosłupa, nieprawidłowe kończyny, długość jamnika..... Nigdy by mi nie przyszło do głowy rozmnożyć go, ale ostatnio pomyślałam sobie, że gdybym miała możliwość sklonowania go, to zrobiłabym to z pełną odpowiedzialnością i świadomością, że z jego dolegliwościami nie byłoby łatwo...

No ale taki egzemplarz jest jedyny na świecie. I jutro jedzie z wizytą do matki :jupi:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum