Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Nala" Stellanova
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaunar



Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 4:17 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

To, ja straszny nick:)Smile. Postaram się niebawem
napisać coś o pozostałej części "rodziny) ;d

Judysia, znając Twój groźny głos, Nala będzie Ci sikać do roku :rotfl: ...albo i dłużej :rotfl: , a tak w ogóle to bardzo urosła i troszeczkę przytyła, ale wygląda tak samo ładnie. Prawdziwa księżniczka w tej obróżce z brylancikami. Buziaczki dla panienki:)

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Judyto tylko cierpliwość pozwoli nauczyć Twoją Nalę czystości.....wprawdzie ja nie miałam tego typu kłopotów...Sumo uczył się powoli, ale po spacerze nie załatwiał się w domu....sądzę,że powoli Nala przejdzie proces nauki...ważne,ze tak ładnie się socjalizuje z innymi psiakami w tym swoim psim parku....dobre miejsce :thumleft: jak do tego jest czyste i na bieżąco sprzątane to istna rewelacja :flower:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta.fi



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 126

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ten park to rewelacja. W innym razie nie odwazylabym sie malej spuscic ze smyczy. Tam moze wybiegac sie do woli i dzieki temu odpuszcza troche moim kapciom, nogawkom i kocom Wink Sa tam takie specjalne woreczki i lopatki, tak, ze kazdy zbiera niespodzianki swojego pupila. Jednak najbardziej cieszy mnie fakt socjalizacji :sunny:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta.fi



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 126

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nala minki, z domu i ze spaceru Wink





_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minki Nali są urokliwe :flower: , a szczególnie ta w pościeli....mówiąca: popatrz jaka jestem śliczna,a na dodatek grzeczna Smile Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie w pościeli jest portretowe, bo tam jest właśnie miejsce dla mopsa Wink Poza tym Nala ślicznie sie komponuje z kolorową pościelą jao tłem uwypuklającym jej urodę Wink
I jeszcze jest fajne jak Nala siedzi w fotelu. One, znaczy mopsy, to chyba wszystkie tak mają. Ja to nazywam "pozycja na koralgolka" - takie jak miś Koralgolek. Mój Pierrot siedzi mi tak na rękach..

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta.fi



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 126

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta siedzaca pozycja, na prawde mnie wzruszyla Wink Dobrze wiedziec, ze mopsiki nie wyrastaja z tego ''koralgolkowania'' Laughing Nic, tylko sledze sunie z aparatem, a nuz jakis nowy numer wykreci Laughing Juz dysk w komputerze prawie zapelniony, bo robie 50 zdjec, wybieram jedno na forum, a pozostalych nie mam sumienia wyrzucic Rolling Eyes Do tego jeszcze filmiki dochodza Wink
Padlo pytanie o pogode u nas, nie zauwazylam wczesniej. Tak wiec finskie lato na razie nas nie rozpieszcza. Zazwyczaj 25C+ to juz upal. Obecnie jest okolo 17 stopni. W kazdym razie dla mopsiakow idealnie! :flower:
A tak sie reszta tygodnia zapowiada :thumright:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak zaznaczyłaś pogoda dla mopsiastych idealna :flower:
Sumo przez te upały jakie nas ostatnio nawiedziły nie wychodził z domu Razz
Bardzo dobrze,że robisz Nali dużo zdjęć,bo to najpiękniejszy okres u mopsów :bukiet :

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
idunia80



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 625

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nala jest cudna,słodka i w ogóle piękna,ja poproszę o jakiś filmik,skoro już się pochwaliłaś,że posiadasz takowe :bukiet :
Pozdrawiam!

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta.fi



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 126

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was! Zadnych zdjec nowych nie mamy, bo Nala troche sie pochorowala. Mimo, ze nie zmienialam pokarmu, dostala biegunki. Nie zjadla rowniez nic na spacerze. Do glowy przychodzi mi tylko jajko, ktore jednak bylo ugotowane i podawane nie pierwszy raz. Moze bylo nieswieze? W kazdym razie bylam dosc przerazona widzac jak z malutkiej sie leje :ops: Zabralam jej caly pokarm i zrobilam 24h glodowke, tylko woda. Na szczescie nastepnego dnia sie poprawilo, podalam jej rozgotowany, zmiksowany ryz. Dzisiaj (po 2 dniach) jest juz dobrze i Nala zalatwia sie normalnie. Mam jednak zamiar miksowac jej jeszcze ten ryz przez jakis czas. Musze jednak ja troche oszukiwac, nacieram brzegi miseczki rozgniecionym ''chrupkiem'' zeby narobic zapachu, bo inaczej nie tknie tej papki pazurem Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli była to jednodniowa biegunka...to ja podałabym jej już ryż z gotowanym mięsem i marchewką....marchewkę ugotowaną rozgnieść, a mięso najlepiej jagnięcinę drobno pokroić.
Jednak zwróć uwagę czy kupki nie są ze śluzem,bo wowczas trzeba przejść na karmę na złe wchłanianie /nieżyt jelit/ ....miałam to u Sumo i po rocznym trzymaniu go na karmie Royal canin Intestinal wszystko pięknie ustąpiło i skończyły sie problemy żołądkowe.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryż + mięsko drobiowe + marchewka gotowana Razz
Napisz jak sie czuje mała...

_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kajtek



Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mała Nala?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta.fi



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 126

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nala ma sie doskonale! Po biegunce ani sladu. Wykapalam ja, wypralam poslanie. Gotuje jej ryz, kurczaka, marchewke, wszystko zmiksowane. Taka zupka, wciaga ja na miejscu i przez najblizsze 3 godziny wylizuje miske. Wink Rosnie jak na drozdzach, postaram sie niedlugo o nowe fotki. Nauka czystosci w toku, z malymi sukcesami...czasem kroczek do tylu :thumright: Zlodziejka urodzona, na podwedzenie skarpetki potrzebuje 2 sekund, potem ucieka z opetanym wzrokiem :rotfl: Jej hobby to nadal wlazenie na glowe...doslownie ;d No ale kochamy ja BARDZO :flower:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaunar



Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 7:46 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

To prawda :rotfl: :rotfl: Nala biega z dzikim błyskiem w oku, jak Tygrysek z Kubusia Puchatka Laughing - tylko ten rozumek jeszcze malutki ;d . Ten mały, prześmieszny piesek, zweryfikował moją opinię na temat mopsów, nigdy nie podejrzewałam tej rasy o tak duży temperament. Na pewno z wiekiem wyrośnie i stanie się grubaśnym kanapowcem,taki do drapania i całowania :bukiet :
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum