Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Filuś
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
małgosia



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 36

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 7:32 pm    Temat postu: Filuś Odpowiedz z cytatem

Serdecznie pozdrawiamy. Duża łapa od Filusia.








Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biedronka



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 258

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie :flower:

Pozdrowionka dla Filusia :haha: ,

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna
Gość





PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolejnego naszego wnusia na forum.
Napisz nam Małgosiu jak sprawuje sie chlopak i jaki ma charakterek, czy bardzo Ci dokucza? Czy wielki z niego jest mopsi chuligan? Chcemy wszystki o Filusiu wiedzieć :bukiet :
Powrót do góry
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwus FIODORKU :flower:
Ale rozkoszne dziecie z ciebie!

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Filusia- fajny z niego chłopaczek :thumright:
_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fiodor - genialne imię :thumleft:

Witamy Filusia Fiodorka w naszym gronie. Rozgośćcie się, prosimy :flower:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małgosia



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 36

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Chce podzielić się moją radością. Filuś to mój drugi mopsik. Pierwszy niestety odszedł. Filek jest cudowny , bardzo inteligentny piesek. Kocha bardzo dzieci, sąsiadów oraz wszystkie zwierzęta duże i małe. Wspaniale się rozwija ma już 6 nowych ząbków. Uwielbia zabawy na spacerkach, pluszaki i grę w piłeczkę. Nie gryzie mebli natomiast podjada swoją panią. Jest tak uroczy , że trudno się na niego gniewać. Wie do czego oprócz zabawy służą spacerki . W 90% posiadł tę wiedzę. Niestety nie potrafi jeszcze opanować robienia w mieszkaniu malutkich '' kleksików". Jest mądralą wie że należy robić to na gazetkę , ale jednak.
Serdecznie dziękuję Paniom Małgosi i Dorotce za moje szczęście
Pozdrawiamy serdecznie Małgosia i Filuś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny sprawdza sie zasada,że kto raz miał mopsa....ten zawsze zostaje przy tej rasie!!!!!! :jupi: :jupi:
Świetnie,że Filuś dobrze sie rozwija,a te sporadyczne kleksiki na pewno niedługo się skończą.... Razz
Mój Sumo też nic mi nie gryzł w domu....oczywiście oprócz naszych uszu :haha: ....ale to też powoli mamy już za sobą :flower: .
Natomiast pluszaki namiętnie "mamle" do dziś ;d ....no i jeżeli nie usunę z pluszaków oczek,wówczas natychmiast je wygryza.....a ja muszę mu je odbierać aby się nie zadławił,bądź tych swoich "mocnych" zębów nie połamał!!!! Razz

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małgosia



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopsiki są najpiękniejszymi psiakami na świecie. Mój Filiuś cały czas to udawadnia. Jest taki słodki , filuterny ,że tylko trzymać go w ramionach i otrzymywać od niego słodkie całuski. Jego uroda i charakterek wręcz mnie rozbraja. Wink Pozdrawimy





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni podzielam Twoje zauroczenie mopsami :haha: ,bo są to najwspanialsze psy na świecie :jupi: :jupi:
Jak ktoś raz ma mopsika to wątpię aby z niego zrezygnował :shy: .....chyba że jest niestały w uczuciach :mmm:
Proszę opisuj nam wydarzenia z życia Filusia,bo to okres w ktorym najwięcej się dzieje w życiu psa. Rolling Eyes
Ciekawi mnie czy planujesz go wystawiać????? Wink

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małgosia



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 36

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś z dnia na dzień pokazuje coraz więcej swojego sprytu i inteligencji. Pięknie bawi się ze swoimi kolegami "z podwórka". Jest bardzo nieposłuszny , wszystkie pozytywne zachowania trzeba nagradzać . Robi to w sposób tak cwany , że tylko łypie ślipkami czy sięgam ręką do kieszeni :jupi: . Wie co mu wolno , ale jak można dostać smakołyk ?. Jest w okresie takiego dzięciakowatego uporu, ale jest tak kochany, że człowiek wszystko mu wybacza . :tuptup: Duża łapa od Filusia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna
Gość





PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filusiu i tak trzymaj... bądż troszke nie grzeczny, bo jak dorosniesz to Pańcia zateskni jeszcze za tymi figlami. One zas pozostana już wtedy tylko we wspomnieniach.
Drapanko dla małego i pozdrowienia dla Ciebie Małgosiu od całej naszej gromadki mopsio-cavisiowej. :bukiet :
Powrót do góry
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tylko chory mops nie będzie cwany Razz ,bo przecież cała jego "gra" polega przede wszystkim na tym, oby otrzymać to na co ma ochotę..... jak najmniejszym kosztem :haha:
Do rzadkości też należą zdyscyplinowane mopsy.....przecież jest to sprzeczne z ich wygodną naturą :shy: .....już wystarczająco dużo muszą się namęczyć,aby nadążyć za swoim panem :mmm: .....chodząc za nim krok w krok. Brak już czasu i chęci na realizację wymyślonych przez pana poleceń :doubt: .....no chyba,że to się opłaci!!!! ;d

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ivankova Pa?cia
Gość





PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że Filuś podobnie jak każdy mops, ma przećwiczone spojrzenia na każdą okazję. Od "jestem kochanym grzecznym niewinnym mopsikiem", po "Pańciu dawaj mi tu jeść!!!" :rotfl:
Powrót do góry
małgosia



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 36

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filka naprawdę nie warto dyscyplinować , bo mops zdyscyplinowany nie byłby mopsem. On po prostu wie na co może sobie pozwolić , żeby za moment dał takiego wielkiego buziaka nawet jak coś malutkiego przeskrobał. Masz rację Małgosiu , że jeszcze zatęsknię za jego psotami . W związku z tym ma do nich pełne prawo. On w swoich psotach jest tak uroczy i filuterny że z człowieka uchodzi wszystko, co mu leży na sercu. Duża łapa od Filusia . Pozdrawiam. :jupi: :jupi: :jupi:



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum