Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kokos z Białegostoku
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poziomka



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:11 pm    Temat postu: Kokos z Białegostoku Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiamy serdecznie! Wkrótce pojawią się zdjęcia Razz

Oto super świateczne zdjecia Kokosa








Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgosiaK



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 687

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Git, fajosko!!!! Pozdrowienia od Fenki Frani i jej pani, mnie:-))) Też z Białegostoku jestem swoja drogą!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmonika733



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 2337

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja czekam z niecierpliwością !!! :haha: :haha: :haha:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tayekuna



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2131

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekujemy za sliczne fotki naszego i Waszego Kokosika, teraz koniecznie prosimy o kilka słów jak mały sie sprawuje w domku. Jak sie zadomowił i czy nie ma z nim wielu klopotow. :bukiet :
_________________
www.tayekuna-mopsy.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No....Kokos jak pan na włościach sobie żyje...wyrasta z niego prześliczny chłopak,a ile wigoru ma w spojrzeniu :flower:
Jaki zadowolony siedzi pod choinką....jakby mówił podziwiajcie mnie !!!! :haha: ,a i poduszka z wzorem świątecznym...dobrze się komponuje z jego beżową sylwetką. :flower:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmirabelka



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 496

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kokos jest bardzo dostojnym mopsem,a pod choinką to dopiero był dumny. :flower:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgosiaK



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 687

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nie!! Jaki śliczny!!Smile)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla Kokosa :thumright:
_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łał Kokosik - jaki on dostojny i wyluzowany. Widze, że zawładnął Waszą kanapą i poduszką :thumleft: A pod tą choinką wygląda jak żywy prezencik Very Happy
Napisz koniecznie coś więcej o Kokosie, bo nie ukrywa, że maluch wpadł mi bardzo w oko Smile

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie poważny ten Kokosiak jak na swoje "lata". Ciekawe czy to tylko taka typowa mopsia poza, żeby coś ukryć, zmajstrować albo wysępić od Pani Wink
Pewnie Kokos jak wszystkie mopsy ujął swoją mopsią naturą i teraz rządzi w domu Wink

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poziomka



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Kokos jest FANTASTYCZNY. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak cudny. Nie sprawia żadnych kłopotów. Od początku soje potrzeby załatwia na dworze. W domu niczego nie niszczy, nie gryzie mebli, kanapy, kabli itp (a obawialiśmy się tego, bo mamy świeżo wyremontowane mieszkanie). Jest posłuszny. Nauczył się już wykonywać polecenie "siad". Sam wchodzi po schodach na 4 piętro! Kiedy zostaje w domu, leży pod drzwiami i czeka aż wrócimy. Po powrocie mnie nie odstępuje nawet na chwilę. Razem sprzątamy mieszkanie, razem myjemy się w łazience, razem pracujemy przy komputerze i razem układamy się spać Smile Ma swoje posłanie przy naszym łóżku.
Oczywiście podbił serca całej rodziny oraz wszystkich siadów. Na każdym spacerze słyszę "Jaki śliczny piesek!" Smile i jestem wtedy z niego baaardzo dumna.
Na dziś to tyle. Mam nadzieję, że z mojej wypowiedzi wynika, że bardzo pokochałam Kokosa. Wydaje mi się, że on pokochał też mnie Smile Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, Poziomko, że Cie pokochał. Robi dokładnie to, co mój, prawie jedenastoletni Pierrot: sprząta ze mną, gotuje ze mną, chodzi za mną krok w krok... Nawet do łazienki wchodzi ze mną. Jedyna tylko różnica, ze śpi od zawsze na moim łóżku.

Z tego co piszesz Kokos jest grzeczny i nie ma natury niszczyciela, ale mopsiarze mają to do siebie, że wybaczają wszystko swoim pupilom.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Twojego opisu wynika droga Poziomko, że Wy kochacie Kokosika, a on Was Wink A kogo sobie upatrzył Kokos jako swego mentora? Bo u mnie Spajki łazi o różnych porach dnia i nocy za mężem Very Happy Jak Spajk był młodszy - w wieku Kokosa do jakiś 2 latek, to też wszystko ze mną robił, a teraz się rozleniwił i z prac domowych pisze się jedynie na odkurzanie. No i został w nim mały łazienkowy podglądacz Very Happy
Wstaw prosze jeszcze pare fotek swojego kawalera :bukiet :

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopsy już takie są,że będą za człowiekiem chodzić krok w krok :flower: .....mój ma wszędzie przystawiany fotel,bo musi siedzieć koło mnie lub męża.
A ponieważ mój mąż lubi być w trakcie odpoczynku w pozycji horyzontalnej,to Sumo leży razem z nim.
U nas tak jak u Karzełka pies śpi w łóżku,a w legowisku swoim trzyma swoje pluszaki,które codziennie roznosi po pokojach i mamle /oczywiście pluszaki są bez oczu aby sie nie zadławił/.
Bardzo się cieszę,że kochacie Kokosa,bo on Was będzie zawsze kochał,bo takie sa mopsy..kochają :zakochany: bez pamięci swoją panią i pana :zakochany:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2131

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My oczywiscie ze swojej strony bardzo dziekujemy, że tak wspaniale opiekujecie sie naszym a teraz juz Waszym "synkiem". To wspaniale jest ogladac szczeniaczka w jego nowym domu jak rosnie i pieknieje a także dostarcza swoim nowym opiekunom tyle radosci.
Zagladaj poziomko czasami na nasza strone hodowli to zobaczysz takze rodzeństwo swojego Kokosa a takze w temat szczenieta w nowych domach.
Pozdrawiamy :haha:

_________________
www.tayekuna-mopsy.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum