Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 7:56 pm    Temat postu: Miki Odpowiedz z cytatem

Funt * Peper, Miki


Dzięki za miłe powitanie :flower:
Przedstawiam Mikiego, znanego również jako Mikun, Mikuś, Mikińczyk ...

Miki ma cztery lata i najbardziej lubi pomagać nam w pracy - dlatego MUSI mieć stały dostęp do biurka Wink
[list=]



[/list]





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna
Gość





PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super zdjecia Mikusia... Moniko jesli możesz wstawiaj zdjecia wieksze takie jak to pierwsze, sa bardziej czytelne w ogladaniu. Czasami długo trwa otwieranie każdego zdjecia z osobna.
Napisz tez prosze jak chłopcy sie dogaduja? :jupi:
Powrót do góry
Monika



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miki od niedawna ma młodszego kolegę. Peper (FUNT Tayekuna) za kilka dni skończy pięć miesięcy i prawdziwy z niego czarny charakter - rozrabiaka ;d
Jest ciągle w ruchu dlatego mam pewne problemy ze zrobieniem mu porządnych zdjęć
Razz

Teraz wygląda mniej więcej tak:
[list=] [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez pierwszy tydzień Miki udawał, że Pepera nie ma. Obchodził go dookoła i uciekał z niesmakiem gdy tylko Peper próbował się do niego zbliżyć Rolling Eyes Ale Peperka niełatwo ignorować - tak długo zaczepia Mikiego, aż go w końcu rozbawi. Bardzo się z tego cieszę bo przez ostatni rok Mikun tylko spał i spał a teraz może się trochę rozrusza :jupi:
Śpią razem w łóżku, ale Miki ciągle nie pozwala Peprowi przytulać się do siebie Rolling Eyes
Za to na spacerach dogadują się świetnie. Przynajmniej dopóki Peper nie próbuje wyprowadzać Mikiego Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale fajna para :thumright:
_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tayekuna
Gość





PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super jest to ostatnie zdjecie, pomimo różnicy wieku obaj panowie siedza kontemplujac jakies wspólne sprawy. :flower:
Powrót do góry
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzą wyjątkowo sympatyczną parę :bukiet : ....pozytyw Miki - stateczny pan oraz negatyw Peper - szalony i sympatyczny mały rozrabiaka. :haha:
Wyśmienicie wyglądają na zdjeciach!!!!! :mmm:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:jupi: :jupi: :jupi: Moniko - chłopaki są rewelacyjni! Może Spajki powinien dostać brata, bo od zawsze śpi i mało się rusza Razz Peper to kochany urwis - widać po nim, że niezły z niego łobuz :rotfl: Macie przynajmniej wesoło Wink
Widze, że panowie mają dostęp do ogródka :thumleft:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmonika733



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 2337

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE FAJNE CHŁOPAKI !!!!!! :haha: ;d :haha:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karzełek



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1078

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko ze swoimi chłopakami. Te pierwsze zdjęcia z Mikim przy komputerze i na stole są kwintesencją natury mopsa: na górze, na widoku i na pierwszym planie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki są rzeczywiście super :thumleft: Peperek (Funt) to sama radość, Jeszcze raz dziękuję Paniom z Tayekuny :flower: (a tak przy okazji - dzisiaj odkryłam związek Mikiego ze sforką Tayekuny - dziadek Almy (Klopsik Kama Lama) jest ojcem Mikusia :haha: ) Chcę się podzielić jeszcze radosnym wydarzeniem - dzisiaj pierwszy raz mój leniuch Miki nie wytrzymał i przyłączył się do zabawy!! Biegali z Peperem po domu walcząc o skarpetkę pana (ulubiona zabawka). Mam nadzieję, że to początek prawdziwej przyjaźni.

Na poniedziałek Miki ma wyznaczoną operację - skrócenie podniebienia. Mikusiowi od zawsze oddychało się ciężko (i głośno) a tego lata miał już problemy z wychodzeniem na jakikolwiek spacer. Nasz wet przekonał nas do tego zabiegu a teraz trochę się niepokoję. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii - będę wdzięczna za wszelkie informacje, rady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna
Gość





PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko pamietaj prosze o narkozie wziewnej bo ta jest najbezpieczniejsza dla naszych mopsów. W dziale Zdrowie i pielegnacja jest dział poswięcony temu problemowi.
W zeszłym tygodniu z powodu narkozy odeszły za Tęczowy Most buldożka i mopsica (nie przetrzymały narkozy).
Bardzo bedziemy sie denerwować wraz z Toba w dniu operacji Mikusia. :ops:
Podaje Ci linka do tematu tam jest sporo o narkozie o której pisze:
http://mopsyforum.mojeforum.net/temat-vt910.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
Powrót do góry
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek będziemy z niepokojem czekali na wieści o wynikach operacji Mikiego.
Mam jednak nadzieję,że wszystko potoczy sie pomyślnie i Miki dobrze zniesie narkozę.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Mikuś już zupełnie doszedł do siebie po operacji (narkoza oczywiście była wziewna) :jupi: :jupi: :jupi:
Oddycha zupełnie inaczej, nie ma już w nocy bezdechu i ma więcej sił na zabawy z Peprem :rotfl: Jesteśmy bardzo szczęśliwi!
Peperek tymczasem rośnie jak na drożdżach, a jeszcze przed chwilą był taki malutki:

[coś mi nie wychodzi z tymi zdjęciami]

Z dnia na dzień robi się coraz większy (i grubszy) i tylko jego mała główka nie nadąża za resztą ciałka Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tayekuna
Gość





PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko przeslij mi zdjecia a ja je wstawie w to miejsce gdzie powinno byc.
Dziekujemy za sprawozdanko. Bardzo sie cieszymy, ze zabieg przebiegł bez komplikacji. :flower:
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum