Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna mopsyforum.forumoteka.pl
Mopsy Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poppy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz widzę różnicę i oby tak dalej :thumright:
Wspaniałe zdjęcia dałaś - super wakacje i jeszcze do tego basen w którym szaleje asekurowany mops Razz Sama bym tak chciała :rotfl: .
A tutaj widziałaś? http://mopsyforum.mojeforum.net/temat-vt1011.html?postdays=0&postorder=asc&start=120 Już sporo podrosły bo maszerują same po trawce Razz

_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
judyta.fi



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 126

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale gratka, tyle pieknych zdjec! No i opis psa wodnego doskonale pasuje rowniez do Nali Laughing Juz w ogole przestalam zamykac drzwi do lazienki, jej ulubiona atrakcja to prysznic prosto na pycholek Wink

Poppy urosla, juz nie przypomina tego szczeniaczka z banerka, to juz mloda, mopsia panienka :thumleft:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek



Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judyta.fi napisał:
Ale gratka, tyle pieknych zdjec! No i opis psa wodnego doskonale pasuje rowniez do Nali Laughing Juz w ogole przestalam zamykac drzwi do lazienki, jej ulubiona atrakcja to prysznic prosto na pycholek Wink

Poppy urosla, juz nie przypomina tego szczeniaczka z banerka, to juz mloda, mopsia panienka :thumleft:

A można poprosić o nowe zdjęcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasmine



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 174

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stellanova napisał:
Ja juz widzę różnicę i oby tak dalej :thumright:
Wspaniałe zdjęcia dałaś - super wakacje i jeszcze do tego basen w którym szaleje asekurowany mops Razz Sama bym tak chciała :rotfl: .
A tutaj widziałaś? http://mopsyforum.mojeforum.net/temat-vt1011.html?postdays=0&postorder=asc&start=120 Już sporo podrosły bo maszerują same po trawce Razz


No śliczności po prostu..śliczności!!!u nas w domu trwają dyskusje na temat kawalierki...pokazałam właśnie zdjęcia..."wiercę dziurę w brzuchu", że tak powiem...ale ...narazie nic...ale nie poddaję się...

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasmine



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 174

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idunia80 napisał:
Widac,że mała skupia na sobie całą uwagę i jest cały czas w centrum wydarzeń-nawet na wakacjach!Ale skąd ja to znam-kto do nas nie przyjdzie jest tak zachwycony Miśkiem,że temat jest tylko jeden.Śliczne masz dziewczyny,a siostra mało do Ciebie podobna chyba(ale też bardzo ładna kobietka).
Pozdrawiam!!!


no tak ..laleczka Poppy - jak tu jej nie kochać...a moja siostrunia...11 lat młodsza, to raz, dwa - uśmiech po tatusiu mamy ten sam.. :thumright: ..a teraz, po trzecie.. tylko kilka dni dzieli ją od terminu porodu swojej pierwszej córeczki..cała rodzinka czeka..hmmm...i jak mówi, najpierw dzidziuś potem piesek...ha ha...a bardzo kocha buldożki...oj ale mopsy to już teraz też!!!

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasmine



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 174

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kajtek napisał:
judyta.fi napisał:
Ale gratka, tyle pieknych zdjec! No i opis psa wodnego doskonale pasuje rowniez do Nali Laughing Juz w ogole przestalam zamykac drzwi do lazienki, jej ulubiona atrakcja to prysznic prosto na pycholek Wink

Poppy urosla, juz nie przypomina tego szczeniaczka z banerka, to juz mloda, mopsia panienka :thumleft:

A można poprosić o nowe zdjęcia?


coś tam jeszcze wyszperam..ale dzieci zabrały aparat na obóz...więc nie mam czym robić przez chwilę..

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
amelia22



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 4923

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne zdjęcia z cyklu wakacyjna sielanka....wszyscy rozluźnieni,weseli i skorzy do zabaw i pieszczot.
Teraz niestety nasze mopsy trochę straciły wigoru przez te upały :mmm: ....ale co zrobić w końcu jest lato :sunny:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale słoneczny patrol w tym basenie! Szkoda, że Spajk nie daje się na tego typu szaleństwa namówić Very Happy
Niech mała dama korzysta z wody i uroków lata, bo ani się obejrzymy i przyjdzie jesień a potem brrrrr zima. Choć słyszałam, że w tym roku zima ma być stosunkowo ciepła!! A co na to górole??

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spajk napisał:
..
Niech mała dama korzysta z wody i uroków lata, bo ani się obejrzymy i przyjdzie jesień a potem brrrrr zima. Choć słyszałam, że w tym roku zima ma być stosunkowo ciepła!! A co na to górole??

Oj, tak cieplo jest stosunkowo krótko u nas a najdłużej to chyba trwa pora szaro-deszczowa Laughing . Ciekawe jak z ta zima bedzie bo jak zamiast zimy ma byc chlapa to ja chyba wole śnieg Razz

_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Betina



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11012

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:flower:
Dzisiaj rozmawiałam z właścicielką Jasmine. Sunia ma cudowne wakacje. Nie ma czasu na zaglądanie do neciku - cały czas w podróżach :thumright: . Juz niebawem będzie pobierać kąpiele morskie pod francuskim niebem. Po wakacjach będziemy mieli mnóstwo foteczek.

Mam przekazać pozdrowienia dla wszystkich co niniejszym czynię :bukiet :

_________________
Zapraszam na stronę hodowli p.Stelli Zawadzkiej www.stellanova.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spajk



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4503

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za pozdrowienia :flower:
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasmine



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 174

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy wakacyjnie...kilka gorących fotek z wojaży...na szybko plus parę ochów i achów...otóż nasz mops Jasmine jest obłędna w podróży, po prostu super się adaptuje do każdych warunków..nic jej nie przeszkadza..gdy tylko widzi że rodzina w komplecie i ma wszystko na oku, wtedy jest okay! Campervan, że się trzęsie i hałasuje? nie ma sprawy...jedzenie " w nowych miejscach" ...żaden problem....kupa..jeszcze mniejszy..może byc na srodku promenady i tak się wszyscy zachwycają.. :rotfl: ...rowerem na plażę? ...jak najbardziej!!! zachwyt w oczach, bo pani wiezie a księżniczka ogląda świat z góry..plażowanie? - cała plaża kocha mopsa...moczenie nóżek? kąpiel? w okrzykach zachwytu plażowiczów różnojęzycznych...w restauracji? dama!!! chill out w cieniu palm? mów mi jeszcze....

no ja nie mogę, ja takiego psa nie miałam NIGDY!
JEST KOCHANA!!!

Bardzo pozdrawiamy Naszych Przyjaciół z forum i jedziemy dalej podbijać Francję...

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasmine



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 174

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocztówka z Monte Carlo... :sunny: :sunny: :sunny:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasmine



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 174

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internet wolny jak diabli..nie wchodzą fotki, oj szkoda..no nic..będą później... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tayekuna



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2131

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasmin super relacja, to że małą wszyscy sie zachwycaja nawet nie powinno Cie dziwic przeciez masz po prostu MOPSA!!!!!
Zdjecia z podróży musisz nam też wstawic w dziale o podróżach naszych forumowiczów po swiecie czyli w Gadu-Gadu http://mopsyforum.mojeforum.net/forum-vf18.html Nasze podróże....

_________________
www.tayekuna-mopsy.net


Ostatnio zmieniony przez tayekuna dnia Sro Sie 18, 2010 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mopsyforum.forumoteka.pl Strona Główna -> Mopsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum